GenelKişisel

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 94. Yılı Kutlu Olsun

Zafer elbette başaracağım diyenlerin ve başaracağına inananların dır. Şanlı tarihimizde bunun sayısız örnekleri var, Osmanlı devletinde, Cumhuriyet döneminde kurtuluş savaşımızda milletimizin inancı ve imanı bunun en güzel örneğidir.  Bizleri savaşla bölemeyen devletler. Çeşitli oyunlarla bizleri böleceklerini sanıyorlar, oysa Türk milleti o kadar büyük bir millettir ki, ne savaşla nede yaptıkları oyunlarla bölemezler.

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 94. Yılı Kutlu Olsun

Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutlar, aziz şehitlerimizi minnet duygularımla anarım

İlgili Makaleler

19 Yorum

 1. Merhabalar Gökhan Bey.
  Türk milletinin tutsak edilemeyeceği gerçeğinin tüm dünyaya ilan edildiği, 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun! Bu vesileyle aziz şehitlerimizi de minnetle, saygıyla anıyor, Cenab-ı Hakk'tan rahmetiyle muamele eylemesini niyaz ediyorum.
  Selam ve dualarımla.

 2. Merhabalar.
  30 Ağustos Zafer Bayramımızın mana ve önemi hakkında söylenecek ve paylaşılacak o kadar çok şeyler var ki, maalesef bu alanlar onları yazıp doldurmaya yeterli değildir.

  Boynu bükük ulusumuzu emperyalizmin dişleri arasından alarak oradan laik düşünce sisteminin egemen olduğu çağdaş bir devlet yaratan Gazi Mustafa Kemal'i, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anmakla birlikte Cenab-ı Hakk'tan hepsine rahmetiyle muamele eylemesini niyaz ediyorum.

  30 Ağustos Zafer Bayramı'nın mana ve öneminin idrakiyle birlikte tüm ulusumuzun Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.
  Selam ve dualarımla.

 3. Ulus olarak tek yürek tek bilek Atam'ın önderliğinde kurduğumuz bu Cumhuriyet'in ilelebet payidar olması dileğiyle.

 4. Birlikte el ele nice bayramlarımız olsun inşallah.Değerli arkadaşım paylaşımın için teşekkür ederim.Saygılarımla.

 5. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun!
  Aydınlık ve umut dolu sonsuz yıllarda kutlayalım

 6. Atamıza yaraşır bir Türkiye umuduyla,kutlu ve mutlu bayramlarımız olsun ablacığım,kalemine sağlık.

 7. Her sene 30 Ağustos'u iple çekerim. Bu kutlu gün bir bayram niteliğinde geçsin diye sırf, düğünümü bu tarihte yaptım. 30 Ağustos bahane kabul etmez!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu