Aslında bilim kurgu filmlerini pek izlemem bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine izlediğim ve çok beğendiğim bir filmden bahsetmek istiyorum. İzlediğim filmin adı Şifre Çözücü filmi. Eminim ki bir çok kişi izlemiştir çünkü çok eski bir film. 2002 yapımı olan ,  Gerilim ve Bilim kurgu türü olarak geçen film izlediğim bilim kurgu film türleri arasındagerçekten harika bir film tabi bu benim düşüncem, herkes beğenmeyebilir. Fakat boş vaktiniz izlemenizi tavsiye ederim.
Zekice kurgulanmış ve mükemmel bir senaryo filmdeki o mükemmel merak uyandıran senaryo ile  izleyiciyi daha ilk dakikalarda doğru film tercihi yaptığı konusunda ikna etmeyi başarıyor açıkçası

Şifre Çözücü Filminin Konusu

Yaşadığı hayattan sıkılan ve yeni heyecanlar arayan Sullivan, Digicorp adlı bir bilgisayar şirketinde endüstriyel ajan olarak işe alınır ve ona Amerika çapında yapılan kongrelere gidip, yapılan konuşmaları kaydetme görevi verilir. Bir gün Sullıvan gizemli bir kadınla (Lucy Liu) tanışır ve aslında yaptığı işin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlar. Sullivan aslında beyni yıkanmış bir casustur. Heyecanın hiç dinmediği, soluksuz izlenebilecek bir bilim kurgu filmi.
Film hakkında daha fazla bir şey yazmak istemiyorum ve sadece eğer vaktiniz varsa veya vaktiniz yoksa bile kendinize vakit ayırın  bence bu filmi izleyin derim ben. Umarım izlediğinizde iyi ki izlemişim dersiniz. Bu tür film önerileri olanlar varsa alabilirim.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.