İzlediğim Filmler

Soluksuz İzlenebilecek Mükemmel Bir Bilim Kurgu Filmi; Şifre Çözücü

Aslında bilim kurgu filmlerini pek izlemem bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine izlediğim ve çok beğendiğim bir filmden bahsetmek istiyorum. İzlediğim filmin adı Şifre Çözücü filmi. Eminim ki bir çok kişi izlemiştir çünkü çok eski bir film. 2002 yapımı olan ,  Gerilim ve Bilim kurgu türü olarak geçen film izlediğim bilim kurgu film türleri arasındagerçekten harika bir film tabi bu benim düşüncem, herkes beğenmeyebilir. Fakat boş vaktiniz izlemenizi tavsiye ederim.
Zekice kurgulanmış ve mükemmel bir senaryo filmdeki o mükemmel merak uyandıran senaryo ile  izleyiciyi daha ilk dakikalarda doğru film tercihi yaptığı konusunda ikna etmeyi başarıyor açıkçası

Şifre Çözücü Filminin Konusu

Yaşadığı hayattan sıkılan ve yeni heyecanlar arayan Sullivan, Digicorp adlı bir bilgisayar şirketinde endüstriyel ajan olarak işe alınır ve ona Amerika çapında yapılan kongrelere gidip, yapılan konuşmaları kaydetme görevi verilir. Bir gün Sullıvan gizemli bir kadınla (Lucy Liu) tanışır ve aslında yaptığı işin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlar. Sullivan aslında beyni yıkanmış bir casustur. Heyecanın hiç dinmediği, soluksuz izlenebilecek bir bilim kurgu filmi.
Film hakkında daha fazla bir şey yazmak istemiyorum ve sadece eğer vaktiniz varsa veya vaktiniz yoksa bile kendinize vakit ayırın  bence bu filmi izleyin derim ben. Umarım izlediğinizde iyi ki izlemişim dersiniz. Bu tür film önerileri olanlar varsa alabilirim.

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Bilim kurgu severim ama sık sık izlemem. Bu filmi de izlememiştim. Listeye eklenebilir. Teşekkürler Gökhan Abi :)

    1. Bende bugüne kadar bir kaç defa anca izlemişimdir bilim kurgu filmi, ama bu filmi çok beğendim.

  2. Merhabalar, bilim kurgu izlemeyi severim ve filmi de merak ettim açıkcası. Önerinizi dinleyip kısa sürede izleyeceğim. Emeğinize sağlık. :)

  3. İlginç bir filmdi.Sürpriz bir sonla bitti.Teknolojik aletlere de bayıldım.Kimlik arayışı içindeki bir adamın yaşadıklarına şahit oluyoruz :) Teşekkürler :)

  4. Bilgisayar müh. okuduğum için, tam benim sevdiğim tarzda ki filmlerden galiba. Hafta sonu izlerim mutlaka :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu