GenelTanıtım

Güçlü Kariyer Hedefleri İçin Google Eğitimleri

Son zamanların en çok kazananları arasında yer alan Google, yeni hizmeti Google eğitimleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Lider arama motoru, kişilerin iş hayatı ve sosyal hayatlarında başarılı olmaları için eğitimler sunuyor. Eğitimler sonunda kullanıcıların girişimcilik yapacağı işlerde başarı oranı artıyor.

Kariyer hedeflerine çıkan merdivende bir basamak olan Google eğitimleri ile kullanıcılar rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. İşyerleri için de satış hedeflerini tutturmaları için farklı bakış açılarını gösteriyor. Online mağazalarla tanışma, Google reklamları ve reklamın gücünü bu eğitimler sayesinde öğreniyorlar. Tamamen ücretsiz olan bu eğitimlere katılım ise sadece bir mail ile kayıt uzaklığında yer alıyor.

Dijital Dünyanın Yeni Kurs Platformu

Google, dijital ortamda sunduğu eğitimlerle kişileri sıkıcı ofis ortamından kurtarıyor. Tablet veya bilgisayar üzerinden kolayca giriş yapılabilen kurslar sayesinde zaman ve mekana bağlı kalmaksızın eğitimler alınıyor. Kullanıcılar öğrenci, çalışan veya patron farkı olmadan istedikleri dersi alabiliyor.

Google eğitimleri ders planlaması yapılarak zamandan tasarruf sağlıyor. Kullanıcılar seçtikleri derslerde başarı gösterdiklerinde bu dersleri Linkedln profilleri üzerinden paylaşabiliyor. CV güçlendirmek isteyenler için büyük fırsat niteliğinde olan Google eğitimleri, kullanıcılarına sertifika da kazandırıyor. Başarılı olunan her eğitim ve kazanılan her sertifika, iş bulma sürecinde büyük kolaylık sağlıyor.

google-egitimleri


 

Güçlü Kariyer Hedefleri İçin Google Eğitimleri

Google dijital platformda onlarca başlık altında dersler veriyor. Kullanıcılar sosyal medya, medya üzerinden satış, satış platformlarını dijital ortama taşıma gibi eğitimler ile satış ve e-ticaret konularında bilgiler ediniyor. Aynı zamanda Google eğitimleri, isteyenler için Web analizi, e-posta bağlantıları, arama motoru optimizasyonu gibi konularda da bilgiler veriyor. Eğitimler kariyer hedeflerinin yanı sıra cirosunu artırmak isteyen tüm kullanıcılar için de büyük fırsat sunuyor.

İşyeri sahipleri sanal ortamda satış, Web reklamları, SEO ve ürün tanıtımı, yurt dışına açılım, online mağaza kurulumu, online satış ve kar oranını artırma, satışa hazır içerikleri sunma, pazarlama gibi konularda kendilerini ve firmalarını geliştirebiliyor. Karlılık oranında büyük artış sağlayan eğitimler firmalar için paha biçilmez eğitimler sunuyor.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Merhaba
  Google gerçekten büyük bir firma. Google’a rakip olabilecek bir firma tanımıyorum. İstediğiniz her şeyi bu dev arama motorunda bulabilirsiniz yeter ki aramasını bilelim. Google eğitimleri ile bilgiler paylaştığınız için

  çok teşekkür ederim.

  Yazı içinde görsele tıklayınca çok güzel bir siteye gottim. Siteyi biraz inceledim.
  Verdiğin bilgiler için tekrar teşekkür ederim Gökhan abi

  1. Merhaba Yusuf, Rica ederim.
   Evet kesinlikle Google gerçekten çok büyük firma. Evet yeter ki arama yapmayı bilelim istediğimiz her şeyi veya benzerini mutlaka buluruz, zaten Google her kolaylığı bizlere sunuyor.

   Evet bu yazı ilgili site hakkında bilgilendirici ve siteyi tanıtmak amacıyla hazırlandı.
   Umarım bir çok kişiye faydası olur.

 2. vakit bulup bu eğitimlere katılmak çok istiyorum gerçekten. zaten biliyordum ama yazınızla tekrar hatırladım, teşekkürler :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu