Tanıtım

Tüm Detayları İle Paykwik İncelemesi

Bu makalede, son dönemlerde online alışveriş sitelerinde popüler bir şekilde kullanılan Paykwik Kart’tan bahsedeceğim. Paykwik, online alışveriş işlemleri esnasında kullanıcıların istediği sonuçlara rahat bir şekilde ulaşmasını sağlayan ve en önemlisi de son derece güvenilir olan bir ödeme yöntemi sistemidir. Paykwik Kart’ın bu denli popüler olmasının en önemli sebeplerinden biri yapılacak alışverişlerde belirli bir limit tanımlayarak güvenli bir ödeme yöntemini kullanıcılarına şeffaf bir şekilde sunmasıdır.

Paykwik Kart Nedir?

Paykwik Kart, internet platformları üzerinde son derece güvenli ve konforlu alışveriş yapılmasını sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu kartın sunduğu avantajlar, kartın kullanıcılarına önemli düzeyde kolaylık sağlar ve bu sanal kart sayesinde dilediğiniz bir zaman diliminde hızlıca alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online olarak alışveriş yapan kişilerin yaşadıkları en ciddi sorunlardan biri de güvenlik sorunudur. Kart bilgilerinin çalınması veya habersiz bir şekilde karttan para çekilmesinin sonucunda birçok kişi oldukça mağdur olmaktadır. Online alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ucuz bir sanal kart olan Paykwik, kesinlikle özel bilgilerinizi kullanmaz. Bu kart, kredi veya bankamatik kartlarında kullanılan kişisel bilgiler veya kart numarası gibi verilere ihtiyaç duymaz. Bütün online işlemleri tek bir defa kullanılabilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun gibi birçok özelliği bulunan bu kart, alışveriş esnasında kullanılan kredi veya bankamatik kartları gibi ödeme yöntemlerinden de oldukça avantajlıdır.

Paykwik Kart Avantajları Nelerdir?

Online alışveriş sitelerinde kimlik bilgilerinizi herhangi bir şekilde paylaşmadan ön ödemeli güvenli bir alışveriş yapma imkanı sunar. Bu kart, piyasaya ilk çıktığı yıllarda sadece İngiltere`de satılmıştır ve kullanımının son derece basit olması ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilme avantajı sunması sebebiyle dünya genelinde yayılarak sayısız ülkede kullanılmaya başlanmıştır. Bu kartın oldukça popüler bir hale gelmesinin ana nedeni ise kullanıcıların kişisel bilgilerini, alışveriş yapılan mecralarla paylaşmaması ve ön ödemeli sanal kart olmasıdır. Artık yapacağınız tüm alışverişlerde bu kart sayesinde kişisel bilgilerinizi vermeden satın alım gerçekleştirebileceksiniz. Bu ön ödemeli kart, sizlere güvenli bir şekilde hizmet vermekle beraber işlemlerinizi son derece kolaylaştıracaktır.

Paykwik Nereden Satın Alınır

Paykwik Kart satın alma işleminden önce satın almak istediğiniz sanal kartın limitini seçmelisiniz. Limit işleminden sonra ödeme yöntemini belirleyin ve akabinde ödeme işlemini tamamlayın. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra e-posta, whatsapp ya da müşteri destek sistemlerinden karta ait bütün bilgileri alabilirsiniz. Paykwik satın almak için PaykwikOfis.com ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Güncel Paykwik Fiyatları

Paykwik fiyatı günlük T.C.M.B Döviz Kurları göre değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber güncel Paykwik fiyatları şunlardır;

Kart Adı ve TutarıFiyatı
Paykwik 10 € Epin Kart85 Türk Lirası
Paykwik 20 € Epin Kart165 Türk Lirası
Paykwik 30 € Epin Kart235 Türk Lirası
Paykwik 50 € Epin Kart385 Türk Lirası
Paykwik 60 € Epin Kart465 Türk Lirası
Paykwik 70 € Epin Kart535 Türk Lirası

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu