Blog İpuçları

Blogger Sosyal Medya Adresleri Butonları

Sosyal medya adresleri butonları bloglar için çok önemlidir. Bu yazımda blogger  sosyal medya adresleri butonları eklentisi paylaşmak istiyorum sizlerle , resimde’de görüldüğü bir sosyal medya butonları eklentisi , eğer bir siteniz varsa sosyal medya adresleri siteleriniz de kullanmanız gerekir ve ziyaretçilerinize sosyal medya profil adreslerinizi daha iyi göstermek veya ziyaretçilerinizin , sizin sosyal medya adresleri daha iyi görmeleri açısından mutlaka böyle bir eklenti kullanmanız gerekir aksi takdirde sitenize ola ziyaretçi azalır diyebilirim güle güle kullanın unutmadan şunu da belirtmek istiyorum arkadaşlar böyle göründüğüne bakmayın üzerine geldiğiniz zaman kendi rengini alıyor örneğin facebook kapalı mavi gibi 1.kodlar Css bölümüne eklenecek , 2. kodlar eklentiyi nerede kullanacaksınız , nerede görünmesini istiyorsanız oraya ekleyeceksiniz , 2. kodları Widget olarak ekleyebilirsiniz sağ taraf’da daha ideal oluyor.

1.Kodlar Css Bölümüne Eklenecek

 

 

 

2.Kodlar Widget olarak istediğiniz yere ekleyebilirsiniz

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Gökhan Bey, iyi günler.

  Öncelikle bu sayfadaki açıklamanız için teşekkür ederim.
  Kodların arasında Instagram bağlantısı yok. Bu kısma Instagram linki de eklememiz mümkün mü ve nasıl yapabilirim, ek kod gönderebilir misiniz? Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ platformlarının yanına bir de Instagram eklemek istiyorum.

  Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

 2. Gökhan Bey, merhaba!

  Öncelikle buradaki açıklamanız için teşekkür ederim. Burdaki bilgilerden yararlanmak istiyorum.

  Fakat, kodların arasında Instagram bağlantısı yok. Ben Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ ve Instagram kullanacaktım. Bunun için ek kod yazmanız mümkün mü?

  Yardımcı olursanız çok memnun olurum, teşekkürler.

  1. Merhaba
   Bu kodlar hazır kod olduğu için , kodlara müdahale edemiyorum. Bir iki gün için içinde kendi kullandığım sosyal medya butonlarını paylaşmayı düşünüyorum. ( yukarıda sağ tarafta olan sosyal medya butonları) dilerseniz paylaştığım zaman onları kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu