KişiselKitap Yorumları

Kitaplarım Geldi

Bundan yaklaşık  1 hafta önce resimde görünen 3 adet kitabı sipariş etmiştim kitaplar bugün elime ulaştı cuma günü gelmiş fakat kargodaki yoğunluktan dolayı  bana ulaşması biraz uzun sürdü , hemen de gelse okuyamayacaktım çünkü 24 – 25 ocak ' ta yapılan Aöf Güz dönemi final sınavlarına çalışıyordum yani biraz geç gelmesi daha iyi oldu diyebilirim.
 
 Bugün okumaya başladım ve ilk olarak , Adam Fawer'in Olasılıksız adlı kitabını okumaya karar verdim inanın bana  daha ilk sayfalarda dahi bu kitabı iyi almışım demeye başladım neden derseniz şöyle düşünün hani çok sevdiğiniz bir şey yapıyorsunuz ve bunu yaptıkça yapasınız geliyor ve sevdiğiniz o şeyi yaptıkça mutlu oluyorsunuz , işte bu kitap kesinlikle böyle bir şey kitabı okurken acaba   nasıl olmuş , ne olmuş diyorsunuz yani öyle merak uyandırıyor okuyucuda daha çok az okumama rağmen kesinlikle ve kesinlikle herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm bir kitap  Olasılıksızı bitirdikten sonra diğerlerini okumaya başlayacağım okudukça da siz değerli ziyaretçilerim ile paylaşacağım.

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Efsane kitabını okudum..Çok güzel kitap ancak şöyle bir durum var ki kitapta anlatılan konuya eğer ilginiz yoksa yani Hayreddin Paşa'ya biraz sıkıcı gelebilir..Neyse iyi okumalar..

 2. Sevgili Gökhan merhaba, blog hocam seden bahsetmiş, o sayede sayfana ulaştım. İnceleyeceğim uzunca ,benim tutkum kitaplar olunca hemen yorum yapayım istedim.
  Olasılıksız!a sınav dönemi başlamanı önermem, kesinlikle elinden bırakamayacağın, inanılmaz sürükleyici bir kitap.
  Senden Önce Ben'le ilgili yeni bir yazı yazdım. http://aydinlikyuz.blogspot.com.tr/2015/01/senden-once-ben-jojo-moyes.html .İstersen göz at, otobüs yolculuğu için ideal:)
  Kolay gelsin. Görüşmek üzere.

  1. Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim , evet Olasılıksız gerçekten çok sürükleyici harika bir kitap herkese tavsiye ederim bu arada sayfanıza baktım sayfanızda kategoriler kısmı ve daha birkaç şey eksik.

  2. Aaa? Öyle mi? Neredeyse 5 yıl oldu ama haka o teknik işlerden anlamıyorum. Teşekkür ederim ilginiz için. Yardımcı olursanız sevinirim. İletişim adresimi görebiliyor musunuz?

 3. Olasılıksızı severek okumuştum. İskender Pala için ise zaten bende akan sular duruyor:) Keyifli okumalar..

  1. Teşekkür ederim , Olasılıksız gerçekten çok güzel fakat henüz bitiremedim işlerimin yoğunluğundan ama çok beğendim gerçekten sürükleyici bir kitap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu