Biraz geç kalmış bir yazı oldu belki ama bu konuyla ilgili düşüncelerimi geçte olsa yazmak istedim. Geçenlerde Fransa da yaşanan terör olaylarında suçsuz insanlar hayatlarını kaybettiler. Bütün Dünya Ülkeleri Fransızların yanlarında oldular. İnsanlar sosyal medya hesaplarında profil resmi yerine Fransız bayrakları koydular.  

Müslümanlar Katlediliyor

Bu olaydan kısa bir zaman sonra daha bir kaç gün önce Rusya tarafından hava sahamız ihlal edilerek , Suriye de Bayırbucak Türkmenlerinin yaşadığı bölgeyi bombalayarak orada yaşayan Türkmen kardeşlerimizi katlettiler. Bir Yahudi, bir Fransız veya bir Ermeni öldüğünde bir bukalemun gibi renk değiştirenler hemen toplanıp kararlar alan ülkeler her nedense Türkler ve Müslümanlar katledildiğinde hiç sesini çıkarmıyor. Orada  yüzlerce Türkmen kardeşlerimiz  katledildi ama hiç bir ülke bununla ilgili samimi olarak bir şey yapmadı , çünkü ölenler , katledilenler Müslümandı hatta oradaki insanlar katledildi diye üzüleceklerine bir çok ülke bu duruma sevindiler bile çünkü ölenler ve katledilenler Müslümandı daha önce Kurtuluş savaşında öldüremedikleri insanların bu şekilde katledilmeleri o ülkeler sevinmesine neden oldu.
 
Katledilen Müslümanlar ve Sessiz Kalan Dünya
 
Nerede olursa olsun , Türkler ve Müslümanlar her zaman katlediliyor. Filistin'de , Irak'ta , Suriye'de Tunus'ta Çin'de ve daha bir çok ülkede Müslümanlar katlediliyor ve buna bütün ülkeler sessiz kalıyor . Çünkü sessiz kalmak işlerine geliyor hatta neden ses çıkarsınlar  çünkü katledilenler , işkenceler görenler Müslüman , çünkü bu onların işlerine geliyor. Şu anda Suriye de sadece Rusya'nın değil bir çok ülkenin savaş uçakları dolanıyor çünkü oradan bir çıkarları var. Hepsi bir çıkar peşinde 
 
Bence artık bütün Müslüman ülkeler toplanıp derhal bir şeyler yapmaları gerekiyor. Artık birlik olma zamanı geldi de geçiyor bile bunları söylerken lütfen kimse beni ırkçı falan olarak düşünmesin  ben ırkçı falan değilim fakat kim olursa olsun , bunlar benim kişisel düşüncelerim. Şu üç günlük dünyada sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde yaşamak varken öldürmek , işkence yapmak, katletmek nedendir. Bırakın çıkarlarınızı, bırakın hırslarınızı  bu Dünya herkese yeter. Artık Savaşlar olmasın , İnsanlar savaşlarda kollarını , ayaklarını , gözlerini kaybetmesin, daha doğmamış bebekler anne karnındayken ölmesinler. Çocuklar korkuyla değil sevgiyle büyüsünler.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.