KişiselKitap Yorumları

Mutlu Sonra Biten Bir Aşk Hikayesi; Yağmurla Gelen Mutluluk

Çok güzel bir kitap okudum. Okuduğum kitabın adı resimde de gördüğünüz gibi Amber I. Johson tarafından yazılmış olan yağmurla gelen mutluluk kitabı , kitabı okumadan önce bir kaç tane olumlu yorum okumuştum kitapla ilgili okuyan kişiler çok beğendiğini yazmışlar. Daha önce aşk kitabı okumamıştım ve bu kitabın bu kadar sürükleyici olacağını hiç tahmin etmemiştim.

Mutlu Sonla Biten Kitabın Konusu

 9 yaşında olan Lily ve Asperger sendromu olan colton arasında yaşanan çok güzel bir aşk hikayesi hem de mutlu sonla biten bir aşk hikayesi, Colton asperger sendromlu olduğu için ona bakıcılık ve arkadaşlık etmesi için Colton‘un annesi, Lily ‘ ye bakıcılık teklif eder ve büyük aşk bundan sonra başlar, Lily arkadaşlık konusunda çok başarılı olamadığı için işine Colton’ un annesi tarafından son verilir. İşine son verilmesinden 6 yıl sonra tekrar Colton ile görüşen Lily bu defa ona ciddi anlamda aşık olur ve onu diğer kızlardan kıskanır. Bu defa Colton’un annesine Coltonu okula götürüp getirmeyi kendisi teklif eder.
Mutlu Sonra Biten Bir Aşk Hikayesi; Yağmurla Gelen Mutluluk
 Gün geçtikçe Colton da Lily’e aşık olur fakat bunu belli bir süre dile getiremez, aradan biraz zaman geçtikten sonra birbirlerine aşık olduklarını hissettirirler ve çok güzel bir aşk yaşarlar. Colton işi nedeniyle İngiltereye gitmesi gerekir böylece ayrılmak zorunda kalırlar ve bu durum her ikisinin de çok büyük aşk acıları çekmesine neden olur.

Arkadaşlar okumak isteyen arkadaşları düşünerek daha fazlasını anlatmak istemiyorum ki kitabı okurken daha heyecanlı olsun.
Kitap Önerisi : Emily March – Mutluluğun Renkleri

Kitap tasarımı oldukça güzel, kitabı elinize aldığınız zaman bunu hissedeceksiniz, kitabın kapakları güzel bir şekilde tasarlanmış, eğer bu tür aşk romanlarını seviyorsanız okumanızı tavsiye ederim.

İlgili Makaleler

20 Yorum

 1. Bende uzun zamandır 'çok güzel bir kitap okudum' ibaresiyle karşılaşmamıştım. Üstelik mutlu sonla bitmiş olması da ayrıca güzel.. Teşekkürler, sevgiler.

 2. Gökhan; kitap okumayı seven biri olarak yorumlarına değer veriyorum. En kısa sürede bende okumak isterim :)) Paylaşım için teşekkürler.Saygılarımla.

 3. Kitap bayağı beğenildi sanırım, hiç olumsuz bir yorum görmedim şimdiye dek ama okumak konusundaki kararsızlığımın nedeni seri kitabı olmasıydı. Ama yazınızdan anladığım kadarıyla çok açık uçlu bitmiyor kitap? Eğer öyleyse ben de hemen okumak istiyorum.. :')

  1. Bu tür kitapları seviyorsanız okumanızı tavsiye ederim. Okuduğunuza pişman olmayacağınız kitap türlerinde. ( en azından benim için ) umarım beğenirsiniz :)

 4. Aşk romanlarını pek sevmem. Ama asperger sendromu ilginç bir hastalıktır. nasıl işlenmiş merak ettim…

  1. Gökhan kitap yorumu yaptığın zaman pek seviniyorum. Aferin sana, azimli bir okuyucu oldun. Asperger sendromunu harika anlatan bir film önereceğim; Mary ve Max. Farklı bir teknikle yapılmışolağan üstü bir filmdir.

  2. Teşekkür ederim Elif abla, benim kitap okumayı sevmeme sen vesile oldun. Film önerisi için ayrıca teşekkür ederim.

 5. Merhabalar Gökhan Bey.
  Kitap tanıtımınız için çok teşekkür ederim. Okuduğumuz kitaplar arasına arada bir aşk romanı da eklemek gerekiyor.
  Selam ve dualarımla.

  1. Açık söylemek gerekirse kitap çok güzel, kitabın kapak tasarımı ayrı bir güzel. Kitabı elinize aldıktan sonra sırf kapak tasarımı yüzünden bile almak istersin bence. :)

 6. Gökhancım sayende asperger sendromunu öğrenmiş oldum.Ben de çok aşk romanı sevmem ama, tavsiye senden geldiğine göre kesin çok güzel olmalı ;)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu