Çok güzel bir kitap okudum. Okuduğum kitabın adı resimde de gördüğünüz gibi Amber I. Johson tarafından yazılmış olan yağmurla gelen mutluluk kitabı , kitabı okumadan önce bir kaç tane olumlu yorum okumuştum kitapla ilgili okuyan kişiler çok beğendiğini yazmışlar. Daha önce aşk kitabı okumamıştım ve bu kitabın bu kadar sürükleyici olacağını hiç tahmin etmemiştim.

Mutlu Sonla Biten Kitabın Konusu

 9 yaşında olan Lily ve Asperger sendromu olan colton arasında yaşanan çok güzel bir aşk hikayesi hem de mutlu sonla biten bir aşk hikayesi, Colton asperger sendromlu olduğu için ona bakıcılık ve arkadaşlık etmesi için Colton‘un annesi, Lily ‘ ye bakıcılık teklif eder ve büyük aşk bundan sonra başlar, Lily arkadaşlık konusunda çok başarılı olamadığı için işine Colton’ un annesi tarafından son verilir. İşine son verilmesinden 6 yıl sonra tekrar Colton ile görüşen Lily bu defa ona ciddi anlamda aşık olur ve onu diğer kızlardan kıskanır. Bu defa Colton’un annesine Coltonu okula götürüp getirmeyi kendisi teklif eder.
Mutlu Sonra Biten Bir Aşk Hikayesi; Yağmurla Gelen Mutluluk
 Gün geçtikçe Colton da Lily’e aşık olur fakat bunu belli bir süre dile getiremez, aradan biraz zaman geçtikten sonra birbirlerine aşık olduklarını hissettirirler ve çok güzel bir aşk yaşarlar. Colton işi nedeniyle İngiltereye gitmesi gerekir böylece ayrılmak zorunda kalırlar ve bu durum her ikisinin de çok büyük aşk acıları çekmesine neden olur.

Arkadaşlar okumak isteyen arkadaşları düşünerek daha fazlasını anlatmak istemiyorum ki kitabı okurken daha heyecanlı olsun.
Kitap Önerisi : Emily March – Mutluluğun Renkleri

Kitap tasarımı oldukça güzel, kitabı elinize aldığınız zaman bunu hissedeceksiniz, kitabın kapakları güzel bir şekilde tasarlanmış, eğer bu tür aşk romanlarını seviyorsanız okumanızı tavsiye ederim.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.