Bu yazımızda sizlere ”Evde yapılabilen el işleri, geri dönüşüm projeleri, kendin yap/DIY projeleri ve hobiler” paylaşılan web sitesini tanıtacağım. El işleri ile uğraşanların mutlaka bilmesi gereken sitelerden biri olan elisihobiler.com sitesini tanıtacağım. Bir çok alanda yayın yapan web sitesinde el işleri, örgüler, danteller, iğne oyaları, lifler ve daha fazla kategori yer almaktadır.
El işi seven hanımlar için sürekli anlatımlı modellerde paylaşan web sitesinde öğretici yazılar ve videolar da bulunmaktadır. Vaktiniz çoksa ve bir uğraş edinmek istiyorsanız bu sitede size göre bir uğraş mutlaka vardır. Şimdi bir kaç kategoriyi anlatalım!

İğne Oyası Seviyor Musunuz?

Eğer iğne oyası seviyorsanız ve yapmak istiyorsanız, fakat nasıl yapıldığını bilmiyorsanız el işi hobiler sitesi size yardımcı oluyor. Hem anlatımlı modelleri ile hemde hiç bir yerde bulamayacağınız iğne oyaları ile sizlere örnekler sunuyor. Sizinde merakınız varsa iğne oyaları sayfasına göz atmanızı öneriyoruz.

 Çeyizlik Lifler Yapmak İstiyor Musunuz?

Çeyiz hazırlığı yaparken içine konulacakaları kendiniz hazırlamak istiyorsanız lif koymayı unutmayın. Çeyiz bohçasında bulunması gerekenler arasında lifler de yer alıyor. Eğer yeni örnekler ve anlatımlı modeller arıyorsanız lif modelleri kategorisine göz atabilirsiniz. Yüzlerce lif örneği ve anlatımlı model yer almaktadır.

Bebeklere Patikler Yapın!

Minik ayaklara örgü patikler yaparak sıcacık tutun. Erkek ve kız bebekler için yüzlerce patik modeli ve anlatımlı örnekler bebek patikleri kategorisinde yer alıyor. Sizde bebek patikleri kategorisini ziyaret ederek sevimli bebeklere patikler örebilirsiniz.
BİLGİ: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.