Bazı arkadaşlar  wordpress sitelerinde yorum yapamadıklarını söylediler, nasıl yorum yapacağız anlatır mısın diyenler olunca bende bu şekilde anlatmak istedim. Hem, benim yeni açtığım kitap blogu için, hem de diğer wordpress tabanlı siteler için yorum yaparken izlenecek yolları resimli olarak anlattım. Aslına bakarsanız zaten her şey yorum bölümünde yazıyor yani yapılacak şey çok basit. Fakat yeni başlayan arkadaşlar bilmiyor, sonuçta bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp. Aşağıdaki resme baktığınız zaman wordpress sitelerinde yorum yaparken izlenecek yolları görebilirsiniz. Resme tıkladığınız zaman resim büyüyecektir.

WordPress Sitelerinde Yorum Yaparken İzlenmesi Gereken Yollar

* Yorum bölümüne konuyla ilgili düşüncenizi yazmak.
* Adınızı yazmanızı gereken kutucuğa adınızı yazmak.
* E-posta adresinizi yazmanız gereken kutucuğa e-posta adresinizi yazmak.
* Websiteniz yazan kutucuğa Websitenizi / Blogunuzu yazmak.
* Resimde gördüğünüz Gönder butonunun altındaki kutucukları işaretlemek size  kalmış, fakat, Beni sonraki yorumlar için e-posta ile bilgilendir. Seçeneğini işaretlerseniz, yaptığınız yoruma cevap verildiğinde veya bir başkası yorum yaptığında size e-posta ile bilgi verilecektir. O yüzden bu seçeneği işaretlemenizde fayda var.
* Yukarıdaki işlemlerden sonra Gönder butonuna bastığınız zaman başarılı bir şekilde yorum yapmış olacaksınız.
Eminim ki, bu işlemler bir çok blog yazarı veya blog okuyucusu için çok basit bir iş fakat blog yazmaya yeni başlayan veya yorum yapma konusunda izlenecek yolları bilmeyenler için gerçekten sıkıntı olabilir. Bende hem onları, hemde bana sorulan bir konuyu anlatmak için böyle bir anlatım yapma gereği duydum.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.