Tanıtım

İnstagram’da Fenomen Olmak İçin İnstakip

Hızla yaygınlaşan internet ile sosyal medya platformları önemli birer araç olmuştur. Birçok sektör sanal olarak ifade edilen bu alana yönelmek zorunda kalmıştır. Akıllı telefonlarının artık herkes tarafından kullanılır olmasıyla çok daha önemli hale gelmiştir. Sosyal medya ağlarının üye sayıları kısa süre içinde milyonlar ile ifade edilebilir duruma gelmeyi başarmıştır. Bu sebeple bu platformlarda önemli olmak için birtakım yollara başvurulmaktadır.

Bu ağlardan bir tanesi olan İnstagramda takipçi sayısı bir hayli yüksektir. Popüler olmak için birçok farklı yola başvuran kişilere de sıklıkla rastlanılmaktadır. Ancak çok daha kolay bir şekilde takipçi kazanarak popüler olmak mümkündür.

İnstagramda Takipçi

Sitemiz farklı paketlerde bulunan seçenekler ile kısa sürede İnstagramda popülerlik kazandıran bir sitedir. Başta İnstagram takipçi satışı olmak üzere  takipçi satışı, İnstagram izlenme satışı gibi paket seçenekleri sunulmaktadır. Çok makul fiyatlarda olan bu hizmetlerden istenilen seçilebilmektedir. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde tamamen doğal takipçiye ulaşılmaktadır. https://www.instakib.com sitesinde bulunan bu paketler ile satılan takipçi ve beğeniler tamamen aktiftir.

Aktif ve Türk olan takipçilerin olması sitenin güvenilir ve kaliteli olduğunu da göstermektedir. Çünkü bazı sitelerde olabilen takipçilerin pasif olması kısa sürelik bir avantaj sağlamaktadır. Ancak siteden hizmet alan kişilerin de belirttiği gibi oldukça aktif olan hesaplar ile takip sağlanmaktadır. Sitenin referans sayfası da güvenilirlik açısından yardımcı olmaktadır.

Bunun yanında blog yazılarının bulunduğu bir sayfa da yer almaktadır. Bu sayfada İnstagram hakkında öne çıkan sayfa ve bilgiler yer almaktadır. Önemli olduğu düşünülen birtakım bilgiler burada bulunmaktadır. İnstagramda çok daha popüler olmasını isteyen kişiler için https://www.instakib.com sitesi oldukça caziptir.
BİLGİ: Bu yazı ilgili siteyi tanıtma ve ilgili site hakkında yazılmış bir tanıtım yazısıdır.

İlgili Makaleler

25 Yorum

 1. Gökhan değerli arkadaşım, paylaşım için teşekkürler. Diğer yazılarını da okuyacağım. Saygılarımla.

 2. Blogger buluşmasında benzer şeyler hakkında konuşulmuştu. Açıkçası bana hiç etik gelmiyor ama yapanlara da bir şey diyemiyorum…
  Yine de bilgilendirici ve güzel bir yazı olmuş, ellerinize sağlık :)

 3. emek harcamadan takipçi almak ayıp değil mi sizce??? bizim emeğimize yazık değil mi…

  1. Belki haklısınız fakat yazıyı tamamen okuduysanız, bu yazı sadece tanıtım yazısı. Yani benim bu siteyle bir ilgim yok :)

 4. Merhabalar…Derya'nın Spor Günlüğü'nün,Blogger Takipleşme Topluluğundan geldim sayfanıza.G+ ekledim.Ben de sayfama beklerim(Buraya kadar yazınızla alakalı olmadığının farkındayım,şimdi yazıyla alakalı yazayım)Muhakkak bu yöntemlerle takipçi sayısını artıran da vardır.Bana olduğu kadar yeter….Paylaşım muhakkak ki birçok insanın ilgisini çekecektir..

  1. Hoş geldiniz :)
   Evet takipçi sayısını arttırmak isteyen kişilerin ilgisini çekecektir.

 5. Takipçi sayısını arttırmak isteyenler için faydalı bir yazı. Bu tip yöntemlere de başvuruyor insanlar, en azından güvenilir bir yerden yaparlar… Emeğinize sağlık… Sevgiler…

 6. Tanıtım yazısı da olsa size zorla yayınlatmıyorlar, belirli bir ücret karşılığında yayınlamanızı teklif ediyorlar cazip gelirse yayınlıyorsunuz. Ama Siz içerik ne olursa olsun, arkasında duramayacağınız, tasvip etmediğiniz yazılarıdamı yayınlıyorsunuz o halde? Ya siz blogunuza ve emek harcayan blog yazarlarına resmen hakaret ediyorsunuz yada para karşılığı ne olursa olsun yayınlarım mantığındasınız! Açık söylüyorum sizin isminize bu paylaşımı asla yakıştırmadım hele ki tepkiye verdiğiniz 'tanıtım yazısı ama' açıklamasını hiç!

  1. Siz ne demek istiyorsunuz hanımefendi kime hakaret ediyorum. Bu kadar kişiye faydalı olan bir içerik sizi neden bu kadar rahatsız ediyor onu anlamadım. Ben kimseye bu siteye girip takipçi satın alın demiyorum. İsteyenler ihtiyacı olanlar girer alır zaten.

   Burada nasıl bir hakaret var? söyler misiniz bana, eğer ben sizin dediğiniz gibi para karşılığında her şeyi yayınlıyor olsaydım ister inanın ister inanmayın günde 5 – 6 tane reklam tanıtım yazısı yayınlardım. Günde 5 – 6 tame tanıtım yazısı reklamı meili geliyor fakat ben sırf içerik olsun diye her şeyi yayınlamıyorum.

   Sadece faydalı olacağını düşündüğüm içerikleri paylaşmaya çalışıyorum. Ayrıca bu sizi neden bu kadar rahatsız ediyor onu da anlamış değilim.

   Lütfen kusura bakmayın ama bir kaç kişi rahatsız olacak diye, başkalarının faydalanacağı bir içeriği paylaşmaktan vazgeçemem

   Örnek veriyorum sizin sitenizde de adsense reklamları var. Orada çıkan reklamlardan da ben rahatsız oluyorum desem ve bunu size yakıştıramadım desem ne kadar mantıklı?

   Evet yazının en altında bilgilendirme olarak Tanıtım yazısıdır. Diye bilgilendirme var. Çünkü bu yazı ilgili sitenin tanıtım yazısı.

   Lütfen söylediklerinize dikkat edin, benim için her şey para değildir.Eğer öyle olsaydı her önüme gelen reklamı yayınlardım. Ne demeye çalıştığınıza dikkat edin lütfen. Ön yargılı olmayın. Her şeyden önce karşınızdaki kişinin bir insan olduğunu unutmayın lütfen.

 7. Ben sizi farklı ve fazla büyütmüş olacağım ki gözümde yorumumdan asıl anlatmak istediğimi anlamınızı ummuştum! (Bu cümlemden umarım asıl demek istediğimi anlamışsınız!)Biz blog yazarları neden emek vererek bir yerlere gelmeye çalışıyoruz? Parayla takipçi alıp 30 tane fotoğrafla itibar gören bir kişinin var olması sizcede yaptığımız iş dolayısıyla rahatsız olunmayacak bir durummudur? Siz senelerinizi verdiniz bu bloga öyle değilmi? Sizden daha bilgisiz biri, çok çok daha amatör ancak takipçisi binlere dayalı olan kişiye sizden daha fazla rağbet gösterilse, sizin emekleriniz hiçe sayılıp onunkiler göze görünse bu sizi rahatsız etmezmi? işte biz EMEK veren blog yazarları bunlardan rahatsız oluyoruz! Sizin adsenseyle karşılaştırdığınız konuya bir bakın :/ Ben size bu kadar neden tepki veriyorum bence oturup bir düşünün, akıldaki Gökhan Tekin, bana blog teknik kısmıyla gelen herkesi yönlendirdiğim isim! Bence biraz daha derin bakın, ve yaptığımız işe saygı duyun, Lütfen.Bir blog yazarı olarak sizden bunu rica ediyorum, size yöneltilen yorumları biraz daha derin düşünüp algılayın. Ben başka bir şeyden bahsederken, siz bambaşka algılayıp manipüle etmeyin, lütfen..

  1. İnanın bana herkese saygı duyuyorum. Fakat siz ilk yorumunuzda hakaretten bahsedince bende bir insan olarak kendimi sorguladım acaba nerede hakaret ediyorum diye.

   Adsenseyi de sadece bir örnek olarak verdim. Elbette adsense ile bu konuyu karıştırmıyorum.

   Emek vereni herkes görüyor zaten. İnsan yaptığı işi iyi yaparsa zaten başarılı olur. İnsanların elbette rakipleri olacak önemli olan insanların rakipleri olması değil bana göre, işini kaliteli bir şekilde yapmak.

   Sizin ve yukarıdaki audrey isimli kişinin bana neden tepki gösterdiğini inanın bana çok iyi biliyorum, audrey isimli kişi instagram sayfasında paylaştığı resimde bana yeterinde hakaret etmiş zaten. Her neyse benim söylemek istediklerim bu kadar. Yine de ben sizi kıracak bir şey yaptıysam özür dilerim. Ama bu içeriği faydalı olması amacıyla paylaştım onun altını tekrar çizmek istiyorum.

  2. hemen bir şey belirteyim mail olarak da yazdım ama sizin blog sayfanız herkese açık sonuçta reklam da yapıyorum demişsiniz bu sayfayı paylaşmakta hiç bir hakaret görmüyorum ben evet takipçi alın diye önermiş dedim ki bu yazıda aslında yaptığınız da budur.. biz de bir parfüm reklamı olsun yayınlarken aslında öneriyoruz o ürünü reklamın amacıdır bu ben de bunu tasvip etmediğim için tepkimi gösterdim gayet doğal yazıda da hiç bir hakaret yok..benim tutkum arkadaşım da gayet güzel ve açıklayıcı yazmış ne için tepki gösterdiğimizi düşünün sonra bir de blog yazarı olarak kendinizi düşünün anlarsınız sanıyorum. emek vereni herkes görmüyor maalesef işte bu yüzden görmüyor..bu faydalı bir yazı olmamış bence kusura bakmayın içinde bulunduğunuz camiaya tamamen ters düşen bir yazı olmuş..

  3. Kusura bakmayın ama ben ters bir durum göremiyorum öyle olduğunu düşünseydim zaten bu yazıyı paylaşmazdım. Çünkü bu tür firmalar piyasa da istemediğiniz kadar çok var.

 8. Merhabalar.
  Yazıyı ve yorumları okudum. Sonuçta siz bu yazının reklam yazısı olduğunu yazmışsınız zaten yukarıdaki yorum yapanlar neden bu içeriğin yanlış olduğunu düşünüyor ki onu anlamadım. Ben bir çok blog biliyorum özellikle makyaj blogları ve bir çoğu hatta belki de hepsi takipçi satın alıyor zaten bunu bizzat biliyorum arkadaşlarımdan biliyorum. gökhan bey ben bu paylaşımın kötü bir paylaşım olduğunu düşünmüyorum. Bende eskilerden blog yazıyordum ama artık blog yazmıyorum bloğumu da sildim. Bu tür takipçi satan bir çok web sitesi var, bence yanlış bir şey yapmamışsınız gökhan bey. Sonuçta almak isteyen alır, almayan almaz bundan diğer insanlar neden rahatsız oluyor ki?

  1. işte bende bunu anlatmak istiyorum. Ben kimseye bu siteye girip takipçi satın alın demiyorum. Dediğiniz gibi bu tür takipçi satan siteler var. Herkes takipçi alıyor mu o konuda bir şey diyemem
   Bir kaç kişi rahatsız olduğu için zaten bu yazıyı silecek değilim.

   İnsanların düşüncesine saygım var. İsteyen istediği gibi düşünebilir.

 9. Merhaba Gökhan Bey,

  Paylaşımlarınızı her zaman ilgiyle takip ediyorum. Sosyal medya kullanmayı çok tercih etmeyen biri olarak sadece blog paylaşımlarım için açtığım hesaplarım mevcut. Bunlardan biri de instagram. Gerçekten günümüzün en popüler platformu. Ben tercih etmeyecek olsam da yazınızda bir sakınca göremedim. Paylaşmaya ve tanıtmaya devam edin lütfen. Bundan hiç rahatsız değilim. Emeğinizi takdir ediyorum ve çok teşekkür ediyorum.

  Yorumlara göz attığımda bir de şöyle düşünsek dedim… Sonuçta bir blog u sadece blogger'lar okumuyor. Blog yazmayan, her yaştan, her meslekten, her kesimden insan mevcut. Belki bloglarımızı takip ediyorlar, belki bir konuyu araştırırken denk geliyorlar… Bir şekilde uğruyorlar buraya. Ünlüler, siyasetçiler, akademisyenlerden tutun da sosyal medya fenomenlerine kadar takipçi satın alma ile ilgilenenler var. Biz istemesek te varlar. Tasvip etmiyorum ancak bu yazı sadece bloggerlar adına olmasa gerek. Birilerinin buna ihtiyacı var ki yüzlerce yazı var buna dair. Bir de bunu yaparken kimin ne amaca sahip olduğunu bilemeyiz. Belki az bile olsa iyi bir amaca hizmet edenler vardır… O yüzden kimseyi eleştirmek istemiyorum.

  Blogum henüz yeni. Takipçi sayım yeni yeni artmaya başladı. Kaliteli paylaşımlar yaptığımı düşünmeme rağmen sosyal medya hesaplarımda da takip oranı düşük. Evet başka blogların yüzlerce binlerce takipçisi var hatta belki bu şekilde instagramdan takipçi satın alanlar da vardır. Ama benim için hiç problem değil. Çünkü beni benim alanım ilgilendiriyor. Az bir kitlem olsa da bana yeter. Siz de böyle düşünüyor olmalısınız ki instagram hesabınızın takipçi sayısı az. Yani satın almamışsınız sonuç olarak… Sizi takdir ediyorum.

  İyi günler dilerim.

  1. Merhabalar.
   Evet blogumdaki yazıları sadece blog yazarları okumuyor. Bir çok hitap ediyor. Dediğiniz gibi her yaştan insanlar okuyor.

   Evet bende takipçi satın almadım. Bu yazıyı paylaştım çünkü böyle bir şeye ihtiyacı olanlar bakabilir demek istedim.

   Sonuçta ben kimseye , bu siteye girin ve takipçi satın alın demiyorum sadece site hakkında bilgilendirici bir yazı paylaştım ama nedense bazı kişiler tepki gösterdi onuda anlamış değilim.

   Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

 10. İnstagramda böyle sahte tekipçilerle fenomen olacağım sonrada bundan keyif duyacağım ,para kazanacağım ,burnum iki karış havalarda gezeceğim v.s Emek veren işini düzgün yapan bloglar bu sahte takipçili fenomenler yüzünden kan ağlıyor bilmem farkında mısınız ? Tanıtım yazısı yazmanınız,hatta bundan para kazanmanız en doğal hakkınız.Lakin ben de sizin gibi bir blog yazarına bu tanıtım yazısını yakıştıramadım…

 11. Okuyunca inanamadım. Bloguna o kadar emek veren insanlar, bu sahte takipçi alanlar yüzünden karalanıyor emekler hiç oluyor. Sen ki aktif blog yazan biri olarak böyle bir reklamı nasıl kabul ettin?
  Fenomen olmak emekle olur. Yetenekle olur. Böyle bir sahtekarlığa ortak olmana inanamıyorum.
  Emek hırsızlığı ile bunun yolunu göstermek arasında bir fark göremedim ben. Çok Üzgünüm.

  1. Bana kalırsa abartmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Tanıtım yazılarına yorum yapan 2-3 kişiyi gördümde, Bu kadar tepki veren insanların daha fazla bu tür şeylere yöneldiğini görüyorum. Reklamın sonuçta her türlü yolu vardır. Takipçi almakta bunun bir parçasıdır. Kim ne derse desin. Bahsedilen firmadan bende alım yaptım. Faturamıda kestiler. Bana karşıda oldukça nazik davrandılar. Gökhan beyde tanıtım yazısını kabul ederek bence insanlara iyilik yapmış. Bir müşterisine böyle bir şey lazım olduğunda dolandırılmasını önlemiş olur..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu