İnternetin hızlı bir şekilde yaygınlaşması ile sosyal medya sitesi ve siteleri önemli bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Özellikle akıllı telefon gibi ürünlerinde herkes tarafından kullanılabilir olması bu durumu sağlayan önemli unsurlardan birisidir.

Bu sayede birçok sosyal medya platformu milyonlarca kişilik üye kaydı ile dev bir organizasyon olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hızla gelişen sosyal medya ağlarından bir tanesi olarak gösterilen bir anket sitesine de giderek yükselen üye sayısı ile çeşitli konularda anket paylaşımına sahiptir.

Farklı Bir Sosyal Medya Sitesi

Öncelikle https://www.wowote.com linki kullanılarak erişim sağlanan sitenin ana sayfasında en son anketler görülmektedir. İstenilen konu, marka, ürün hakkında anket yapmak için ya da yapılmış bir anket hakkında görüş bildirmek için üyelik kaydının yapılması istenmektedir.

Bunun için sağ üst köşede bulunan kayıt ol seçeneği yardımcı olmaktadır. Açılan yeni pencerede bulunan birkaç bilginin doldurulmasından sonra üyelik kaydı onaylanacaktır. Herhangi bir şekilde çok kişisel bilgilerin sorulmadığı da bilinmelidir.

Wowote hesabı dışında Facebook hesabı ile de giriş yapılması mümkündür. Giriş sonrasında yer alan anketlere cevaplar verilebilir. Aynı zamanda yorum ve beğeni de verilmesinde bir sakınca yoktur. Profil hesabının düzenlenmesinden sonra istenilen konu hakkında anket yapılması mümkündür.

Anket yaparken belli bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Etkileyici sözcükler ile soru sorulması anketi çok daha katılımcıya ulaştıracaktır. Ayrıca anket fotoğrafı da dikkat çekici olmalıdır. Anket için hazırlanan cevaplar da tam istendiği şekilde olmalıdır. Bu sayede https://www.wowote.com  üyeleri arasında çok daha popüler bir anket yapmak mümkün olacaktır.

Çok daha eski anketler için sitenin orta üst kısmında yer alan sayılar kullanılabilir. Haftalık periyotları belirten bu sayılar ile eski anketlere gidilebilir. Ayrıca sağ tarafta bulunan imge ile de site içerisinde arama yapılabilir. Wowote hakkında daha detaylı bilgi almak ve sosyal medya sitesi olan wowote’yi kullanmak için Sizleri sitemize bekliyoruz.  Üyemiz olduğunuz zaman eminiz ki, çok beğenecek ve çok eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

BİLGİ: Bu yazı ilgili siteyi tanıtma ve site hakkında bilgi vermek amacıyla, ilgili sitenin yöneticileri tarafından hazırlanmış bir tanıtım yazısıdır.
NOT: Tanıtım yazısındaki linkler çalışmadığı için, linkler kaldırılmıştır.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.