Bugüne kadar 1 defa çekiliş yapmıştım. Bu yıl blogumun 3.yılına özel bir çekiliş yapmak istedim. Biraz farklı bir çekiliş olsun istedim o yüzdende daha önceki yaptığım çekilişteki gibi kitap hediye etmek yerine çekilişi kazanan kişinin blogunu kendi blogumda bloggokhantekin.com da tanıtma kararı aldım. Yani çekilişi kazanan kişi kendi blogunu tanıtan ve içinde iki veya üç adet link çıkışı olan bir tanıtım yazısı yazacak ve bana gönderecek bende burada kendi blogumda yayınlayacağım. Daha önceki bir yazımda  Blog Tanıtımında En Etkili Yöntem; Tanıtım Yazısı olduğunu belirtmiştim. Tanıtım yazısı bloglar ve firmalar açısından gerçekten çok faydalı bir yöntemdir. Tanıtım yazısıyla ilgili yazımı okursanız, tanıtım yazısının ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz.
Eğer blogunuzun tanıtım yazısının bloggokhantekin.com‘da yayınlanmasını istiyorsanız sizde çekilişe katılabilirsiniz.

Çekilişe Katılma Şartları

Yukarıdaki sosyal medya hesaplarımı takip eden kişileri, yorum kısmında çekiliş ile ilgili düşüncesini ve çekilişe katılıyorum yazarak yorum yapan kişileri çekilişe dahil edeceğim. Youtube kanalımda şu an için bir kaç tane video var fakat yakında çok faydalı videolar eklemeye çalışacağım. Katılan herkese bol şanlar.  ( Not: Çekilişle ilgili düşüncenizi yazmanız zorunlu değil sadece çekilişe katılıyorumda yazabilirsiniz tamamen size kalmış )

Çekiliş Ne Zaman Bitecek

Çekiliş 15 Mart 2017 Tarihinde başlayıp, 24 Mart 2017 saat 18:00 ‘de  sona erecektir. Çekilişi kazanan kişi aynı gün veya bir gün sonra açıklanacak, çekilişi yapabilmem için en az 30 kişinin katılmış olması gerekiyor aksi takdirde çekiliş yapılmayacak.
Arkadaşlar eğer mümkünse yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirseniz daha fazla kişinin katılmasını sağlayabilirsiniz. Herkese  bol şans

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.