Biraz geç kalmış bir yazı olacak, normalde bu yazıyı 26 Şubat tarihinde yazmış olmam gerekiyordu. Çünkü Bloggokhantekin 26 Şubat 2014 Tarihinde kuruldu. Fakat iş yoğunluğundan dolayı hem zaman bulamadım hemde ne yalan söyleyeyim açıkçası unuttum. Geç kalmış ta olsam yazmak istedim.
 Daha dün gibi sanki, Bloggokhantekin 2 yaşında yazısını yazmıştım. Günler gerçekten çok hızlı geçiyor.  Blog yazmaya başladığım ilk zamanlarda yazılarımı kimse okumuyor, bloguma kimse girmiyordu, bir ara vazgeçecektim fakat vazgeçmeyip devam ettim yavaş yavaş ziyaretçiler gelmeye başladı, artık yazılarım okunuyordu tabi bu durum da beni mutlu ediyordu. Yaptığım bir şeyin faydalı sonuçlar vermesi beni çok mutlu ediyor.
 Hem tecrübelerimi paylaşmak hemde yeni bilgiler öğrenmek için açtığım bu blog sayesinde özellikle epilepsi konusundaki tecrübelerimi paylaştım epilepsi ile ilgili yazılarım sayesinde çok güzel olumlu e-mailler aldım. Blog yazmaya başladıktan sonra, güzel yürekli bir çok insan tanıdım.

Teşekkür ederim.

  Sizlere yani okuyucularım ve takipçilerim yorumlarınızla ve yapıcı eleştirilerinizle beni hiç yalnız bırakmadınız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız değerli takipçilerim ve okuyucularım. 

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.