Kişisel

Bloggokhantekin 2 Yaşında

 Yıllar ne kadar hızlı geçiyor, günler su gibi akıp gidiyor. Bloğu açıp ilk yazımı yazalı bugün tam iki yıl oldu günler gerçekten çok hızlı geçiyor. Blog yazmaya başladığım ilk zamanlarda yazılarımı kimse okumazdı, dolayısıyla  kimse okumadığı için yorum da olmuyordu :)  bazen blog yazmaktan vazgeçme düşüncelerimde oldu kafamda bu tür düşünceler oluştuğunda hep şunu söyledim kendi kendime bir gün gelecek insanlar benimde yazılarımı okuyacak dedim ve hiç sıkılmadan, bunalmadan yazılarımı yazmaya devam ettim çünkü içimdeki his bir gün bloğum için her şeyin daha güzel olacağını söylüyordu.

İki yıl içinde neler oldu?

Blog yazmaya başladıktan sonra birbirinden iyi güzel kalpli insanlar tanıdım ve böyle güzel kalpli dostlar tanıdıkça blog yazmayı daha çok sevmeye başladım. Bazen yazılarımda benimle aynı fikirde olmayan insanların hakaret dolu yorumları olsa da bunlar benim blog yazmama neden olamadı. Onlara sadece gülüp geçtim. :)
Daha önceleri kitap okumasını sevmeyen ben, blog yazmaya başladıktan sonra düzenli olmasa da kitap okuma alışkanlığı kazandım. Daha önce bu siteden önce bir çok site kurdum  bir çok içerik yönetim sistemini kullandım ve tek amacım kendimi geliştirmekti ve son olarak blogger ile tanıştım. Blogger tam benim istediğim gibi bir içerik yönetim sistemiydi ve sonra dedim ki;  ” Artık özgün olacağım ve dedim” ve Allaha şükürler olsun ki bu çizgimden çıkmadım ve çıkmayacağım da inşallah ( arada sırada tanıtım yazıları hariç)
Bloggokhantekin 2 Yaşında

 

Bloğum ile ilgili tek hedefim özgün olmak, özgün yazılar yazmak ve uzun yıllar blog yazmak bu büyük hedefimde beni yalnız bırakmayan okuyucularıma , takipcilerime ve desteğini esirgemeyen herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum. 

İlgili Makaleler

68 Yorum

 1. Umarım uzun bir süre daha yazılarınızı okuruz. Blogunuz için nice mutlu seneler, bol bol yazılar diliyorum. :)

 2. Blogunun yeni yaşı kutlu olsun Gökhan'cım sana şans ve güzellikler taşısın. umarım çok daha uzun yıllar da yazarsın.
  Sevgili uçlu klavye de bir ayrılık metninden sonra kapamış blogunu üzüldüm tıklayıp bloguna gideyim dedim kapanmış:(( keşke biraz daha sabırlı olsaydı.
  Blog yazmakla bir takım öne çıkışları hırs yapmamak lazım bir zaman içerisin de oturuyor zaten her şey.
  Sen de iyi ki kalmayı tercih etmişsin biz de senin gibi güzel yazan bir evlat bir kardeş kazandık.Çizginden hiç ödün de verme zaten doğru yoldasın.
  Umarım uçlu klavyede geri dönüş yapar.

  1. Teşekkür ederim Hatice abla
   Uçlu kılavye blog yazmanın güzelliğini keşfettiyse eğer
   tekrar blog yazmaya başlayacaktır. Bence

 3. :) BU arada uçlu klavye kişisel bir blogla dönecekmiş:) blogu açılmıyor ama güncelleme yazısından okudum ayrıntıyı ,yolu açık olsun onun da .
  Yorumum da okuyan olursa yanlış bilgi olmasın diye ekleme gereği duydum sevgiler.

 4. İnşallah nice yıllara Gökhan abim. Yayınlarına da tam istediğin gibi özgün bir şekilde gidiyorsun. İnşallah bende senin gibi böyle yüksek yerlere doğru gelirim. :)

 5. Nice yıllara ♥ Umarım daha uzun yıllar Blogunuzda güzel paylaşımlar yaparsınız.

 6. Yılları devirmiş bloggerlar benim gibi yeni başlayanlara ışık oluyor, başarılı yazılarınızın devamını dilerim.

 7. Umarım uzun yıllar yazmaya ve okunmaya devam edersiniz. Böyle kaliteli bloglara ihtiyacımız var

 8. Gökhancığım umarım çizgini ve duruşunu bozmadan nice yıllar yazmanı canı gönülden istiyorum. Blog camiasının böyle kaliteli blog yazarı arkadaşlara ihtiyacı var.

  Saygı, sevgi ve hürmetlerimle

 9. Hocam blogunuzun 2.yaşını kutlarım. Gerçekten çok güzel yazıyorsunuz ve samimisiniz. Buda blogun başarısına yansıyor. Yazmaya devam :D

 10. Nice yillara. Ne güzel bir gis degil mi bir yili daha geride birakmak ? Ben daha ilk yildönümüm yaklasiyor diye simdiden heyecanlaniyorum.

  1. Evet gerçekten çok güzel bir duygu
   Bende sizin yıl dönümünüzü şimdiden kutlarım
   Teşekkür ederim.

 11. Blog sayfanızın yeni yaşı kutlu olsun o zaman :)
  Daha nice güzel paylaşımlar yapabilmeniz dileğiyle …

 12. Nice yıllara Gökhan Hocam. Umarım çizgini bozmadan daha uzun seneler yazmaya devam edersin. Başarılar dilerim:)

 13. Merhaba Gökhan,
  Nice yıllara diyeyim. Gerçekten de blog yazarlığı insana kültürel anlamda çok şey katıyor. Her blogcu galiba ilk başlarda "blog yazmayı bıraksam mı?" diye düşünüyor. Ama azimle yazmak ve okumak; yaşamın üzerimizdeki yansımasını burada tekrar yansıtmak olumsuz duyguları etkisiz hale getiriyor.

  Özgün olmak ise apayrı bir konu. Özgün bir blog olduğun için ne mutlu sana.

  Tekrar nice yıllara…

 14. Nice güzel yıllara. Çok okunup her zaman böyle faydalı kalmasını diliyorum :)

 15. Daha nice hayırlı yıllara Gökhan abi :) Blog konusunda örnek aldığım kişilerdensin, yıllar geçtikçe senden faydalı bilgiler öğrenmeye devam edeceğiz inşallah.

 16. Biraz geç kaldım ama olsun 2.yaşınız kutlu olsun Gökhan hocam :)
  Daha nice bol paylaşımlı bol okuyuculu bol yorumlu yayınlarınız olsun .

 17. Gökhancım, öncelikle bu geç kalmış kutlama için özür diliyorum. İkinci yılını yürekten tebrik ediyorum ama sanki çok uzun yıllardır yazıyor gibisin. İstikrarından ve blog dünyasına katkılarından dolayı seni kutluyorum. Blog dünyasında çok daha uzun yıllar yol almak dileğiyle…

 18. Aşağı yukarı aynı zamanlarda başlamışız yazmaya. Dilerim uzun yıllar yazmaya devam ederiz.
  Başarı dolu yıllarınız olsun.
  Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu