Yıllar ne kadar hızlı geçiyor, günler su gibi akıp gidiyor. Bloğu açıp ilk yazımı yazalı bugün tam iki yıl oldu günler gerçekten çok hızlı geçiyor. Blog yazmaya başladığım ilk zamanlarda yazılarımı kimse okumazdı, dolayısıyla  kimse okumadığı için yorum da olmuyordu 🙂  bazen blog yazmaktan vazgeçme düşüncelerimde oldu kafamda bu tür düşünceler oluştuğunda hep şunu söyledim kendi kendime bir gün gelecek insanlar benimde yazılarımı okuyacak dedim ve hiç sıkılmadan, bunalmadan yazılarımı yazmaya devam ettim çünkü içimdeki his bir gün bloğum için her şeyin daha güzel olacağını söylüyordu.

İki yıl içinde neler oldu?

Blog yazmaya başladıktan sonra birbirinden iyi güzel kalpli insanlar tanıdım ve böyle güzel kalpli dostlar tanıdıkça blog yazmayı daha çok sevmeye başladım. Bazen yazılarımda benimle aynı fikirde olmayan insanların hakaret dolu yorumları olsa da bunlar benim blog yazmama neden olamadı. Onlara sadece gülüp geçtim. 🙂
Daha önceleri kitap okumasını sevmeyen ben, blog yazmaya başladıktan sonra düzenli olmasa da kitap okuma alışkanlığı kazandım. Daha önce bu siteden önce bir çok site kurdum  bir çok içerik yönetim sistemini kullandım ve tek amacım kendimi geliştirmekti ve son olarak blogger ile tanıştım. Blogger tam benim istediğim gibi bir içerik yönetim sistemiydi ve sonra dedim ki;  ” Artık özgün olacağım ve dedim” ve Allaha şükürler olsun ki bu çizgimden çıkmadım ve çıkmayacağım da inşallah ( arada sırada tanıtım yazıları hariç)
Bloggokhantekin 2 Yaşında

 

Bloğum ile ilgili tek hedefim özgün olmak, özgün yazılar yazmak ve uzun yıllar blog yazmak bu büyük hedefimde beni yalnız bırakmayan okuyucularıma , takipcilerime ve desteğini esirgemeyen herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum. 

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.