Eğer Blog Yazıyorsanız Önceliğiniz Hemen Para Kazanayım Düşüncesi Olmasın.

 

Bazı webmaster forum sitelerinde şu tür yazılar görüyorum ve bu çok rahatsız ediyor açıkçası ” Eğer site açarsam ne kadar para kazanırım şeklinde yazılar görüyorum birde sağdan soldan duyma sözler ile işte internet sitesi olanlar şu kadar para kazanıyor ben neden kazanmayayım diye düşünüyor insanlar tabi ki kazanılabilir fakat öncelikli amaç para kazanmak olmamalıdır.

Ayrıca internetten para kazanmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Eğer bir web sitesi, blog açmak istiyorsanız ve bu siteyi açmadaki tek amacını  sadece para kazanmak ise kusura bakmayın ama o siteyi hiç açmayın bence daha iyi olacak.

      Çünkü sadece para kazanmaya odaklanmışsanız günlük 5 – 6 tanede özgün yazıda yazsanız  bişey başaramayacağınızı düşünmüyorum açıkçası tabi bu benim kendi düşüncem eğer bir blog açıyorsanız önce kendinize kendinize sormanız gereken sorular var neden bir blog açmalıyım,blog açmadaki hedefim ne olmalıdır,insanlara nasıl faydalı olabilirim ve hangi konularda yazmalıyım.

 Eğer bir blog (web sitesi ) insanlara faydalı olacak paylaşımlarda bulunmuyorsa o sitenin benim gözümde hiç değeri yoktur  bana göre
Anlatmak istediğim şu eğer sadece para kazanmak için blog veya site açıyorsanız bir şey başaramayacaksınız tabi ki bloğunuzdan para kazanmakta hedefleriniz arasında olmalı fakat en son hedefiniz olmalıdır.
Önce insanlara faydalı olmayı paylaşımlarda bulunacaksınız , sabırlı olacaksınız zaten sonrasında  Gereken değeri alacaksınız.
 Bugüne kadar edinmiş olduğum tecrübelerden yola çıkarak hazırlamış olduğum bir video umarım faydalı olur 

Blog Yazarken Nelere Dikkat Etmeliyiz

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.