Beğendiğiniz bir çok site var ve bunların hepsini takip etmek için yeterli zamanınız yok mu dert etmeyin o sitelere  e- posta abonesi olarak sitelere eklenen yazılar sizin e-posta adresinize gelsin bunu bir çok kişi biliyordur elbette , hatta bu anlatıma ne gerek var zaten herkes biliyor bunu diyenlerde olabilir fakat bir kaç blogger arkadaşımın isteği üzerine böyle bir yazı hazırlama gereği duydum. Özellikle yeni başlayan arkadaşlar için de faydalı olacağını düşünüyorum. Aşağıdaki resimler ile elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım umarım anlatabilmişimdir. Resimleri sırasıyla takip eder ve uygularsanız aslında çok basit

 

 

Not: Resimlere tıklarsanız resimler büyüyecektir

 
Sitelere Eklenen Yazılar E-Posta Adresinize Gelsin
 
1.Adım : İlk olarak yapmanız gereken hangi sitenin yazılarının e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız o siteye girip E- posta aboneliği veya bazı siteler e-bülten aboneliği yazar o kutucuğa e-mail adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın.
 
Sitelere Eklenen Yazılar E-Posta Adresinize Gelsin
 
 
2.Adım :  1. adımda e-mail adresinizi yazıp gönder butonuna tıkladığınızda karşınıza 2. resimdeki gibi bir ekran çıkacak size bir kod verilecek ( genelde harf oluyor ) kodu resimde belirttiğim yere yazacaksınız ve sarı renkle işaretlediğim butona tıklayacaksınız.
 
Sitelere Eklenen Yazılar E-Posta Adresinize Gelsin
 
3.Adım : Önceki adımları doğru şekilde yaptığınızda size bir e-posta gelecek ( aktivasyon linki ) resimde belirttiğim şekilde bir link o linke tıklayarak aboneliğinizi aktifleştirmiş olacaksınız.
 
Arkadaşlar dediğim gibi bu bir çok arkadaş için çok basit bir şey gelebilir fakat bunu yapamayan insanlar var ve bu ayıp değil , öğrenmemek ayıp. 

 

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.