Daha önce bir kaç tane kişisel gelişim kitabı okumuştum, son okuduğum S*ktir Et kitabından sonra kişisel gelişim kitaplarından soğumuştum aslında,  fakat bu kitapla ilgili bir kaç yorum okudum. Okuduğum yorumlar hep olumluydu kitabı okumaya başladıktan sonra daha 3 – 5 sayfadan sonra bile kitabın gerçekten güzel olduğunu anladım. Okuduğum yorumlardaki kadar güzelmiş gerçekten. Yaratıcılık, fikir üretme konusunda size güzel bilgiler sunan bir kitap.

Sürüye dahil olma farklı ol.

Bu kitap hayatını, yeni fikirler üreterek kazanan insanlar için oldukça faydalı bir kitap bence örneğin reklamcılar veya pazarlamacılar için çok faydalı bence zaten kitabın yazarı dünyanın en iyi reklam ajanslarından biri olan BBH‘ nin yönetmenlerinden John Hegarty – Yaratıcılık Kuralları Boşverin kitabını yazmasındaki amaç, sinema, tiyatro, tasarım ve reklamcılık işleriyle uğraşanlara yol göstermek ve daha etkili ve üretken olmalarını sağlayacak tüyolar vermek.
Dünya zik çiziyorsa siz zak çizin

Sürüye Dahil Olma Farklı Ol.

Ben kalın kitapları sevmiyorum diyenler için çok güzel bir kitap, kitap hem tasarımı açısından hemde gözü yormayan ve insanı bunaltmayan kısa yazılarla ve yazarın akıcı dili sayesinde çok güzel bir kitap ( en azından benim için öyleydi ) kitaptan küçük bir örnek vermek istiyorum.

Kitap Önerisi : Ödül Vermek Ne Kadar İşe Yarar?

Mavi kotların moda olduğu dönemde ilk siyah kotu üreten Levi’s şirketine BBH reklam ajansı tarafından hazırlanan yukarıda ki reklam çalışması kot firmasının satışlarını patlatmış. Reklamda yer alan siyah keçi ise ajansın ikonu olmuş, verdiği mesaj ise çok net Sürüye dahil olma farklı ol.

orjinallik kaynaklarınızın belirsizliğine bağlıdır.

Orjinal kaynaklarınızın Belirsizliğine Bağlıdır.

 
Ben bu kitabı çok sevdim, severek okudum. Yaratıcılık hakkında, yaratıcılık derken fikir üretme konusunda çok faydası olabilir.  Sizinde okumanızı tavsiye ederim. Eminim ki okuduğunu zaman iyi ki okumuşum diyeceksiniz

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone Olduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Bir Şeyler Yanlış Gitti Lütfen Tekrar Deneyin.